logan hugh jack0079

لوگان ( Logan ) یکی از موفق ترین آثار اَبَرقهرمانی در سال 2017 بود که توانست فروش خیره کننده ای را در سینما تجربه نماید. در این فیلم تماشاگران سینما آخرین حضور هیو جکمن در نقش لوگان را شاهد بودند که وداع باشکوهی هم بود.

اینبار در « آزمون سینمایی » مووی مگ تصمیم گرفتیم تا 10 سوال درباره فیلم « لوگان » مطرح نمائیم تا میزان اطلاعات سینمایی تان درباره این اثر اَبَرقهرمانی را بسنجیم و ببینیم که آیا شما هم یکی از طرفداران پرشمار « لوگان » هستید یا خیر.

آیا فکر می کنید که اطلاعاتی کاملی درباره فیلم « لوگان » دارید و می توانید به راحتی سوالات مطرح شده درباره آن را پاسخ دهید؟ پس بهتر هست آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این مورد مطمئن شوید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید ابتدا در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt