260924455432506455

رضا رشید پور، بار دیگر در کانون انتقادات بخشی از جامعه سینمایی کشور قرار گرفت.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، شب گذشته، رضا رشیدپور، مجری برنامه هفت شبکه سوم سیما که به طور اختصاصی، ویژه برنامه ای برای بررسی متن و حاشیه جشنواره امسال روی آنتن می برد، صحبت های متفاوتی را با کارگردان این فیلم مطرح کرد که امروز با واکنش تند عوامل فیلم مواجه شد. این فیلم درباره قاچاق دختران ایرانی به شهر دوبی امارات متحده عربی است که گویا استقبال خوبی از سوی تماشاگران به همراه داشته است.

در پی افزایش انتقادات عوامل فیلم لاتاری به رضا رشیدپور در فضای مجازی مانند تویتر و اینستاگرام، ساعاتی پیش، رشید پور در صفحه اینستاگرامش که این روز ها به مرز ۶۰۰ هزار فالور نزدیک شده است، به این انتقادات پاسخ داد که در عکس زیر مشاهده میکنید.

آقای هادی حجازی فر عزیز را هرگز ملاقات نکرده ام و افتخار دوستی نداشته ام . اما بازی های متفاوت و زیبای ایشان را تحسین کرده ام . حتی در همین برنامه دیشب. حالا ایشان من را ابله، در قهقرا ، بی سواد و پرت خطاب کرده و از جناب مهدویان پرسیده که چرا با پشت دست به دهان من نکوبیده است!

260924455506455

یک – جناب حجازی فر گرامی، این چند کلمه شما را هرگز به دل نخواهم گرفت چون جنابعالی را برخاسته از متانت و اصالت تئاتر می دانم و کسی که چند روزی را در کنار بزرگان هنر نفس کشیده باشد محترم می شمارم حتی اگر به من فحش داده باشد.

دو – اتفاقا تمام حرف دیشب من همین بود که اگر دیگران را به کوبیدن دهان یکدیگر دعوت کنیم چه اتفاقی در جامعه خواهد افتاد .

سه – وقتی تمام داستان یک فیلم پرهیاهو از چند کلمه فراتر نمی رود و با چند اشاره کوتاه به گمان دوستان لو می رود ، به جای فحش دادن به من باید دنبال منشا این اشکال رفت.

چهار– البته برنامه دیشب در دقایقی به قهقرا رفت ، نه زمانی که فیلم را نقد می کردیم . بلکه زمانی که فردوسی بزرگ که فخر فرهنگ پارسی ست در مقابل میلیون ها بیننده فرهیخته ، فاشیست خطاب شد و شاهنامه اش را خرج شاهکار لاتاری کردند .

پنج – درشتی ز کس نشنود نرم گوی/ سخن تا توانی به آزرم گو