007910

چند وقت پیش فرهاد آئیش در مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد فرزندی ندارد و به جای آن گربه بزرگ می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آخرین خبر، به همین بهانه مروری داریم بر بازیگران ایرانی که این نوع سبک زندگی را انتخاب کرد‌ه‌اند.

عزاداری «هانیه توسلی» برای گربه مرحومش

سال گذشته در اتفاقی غیرمتعارف هانیه توسلی با انتشار عکس گربه اش در اینستاگرام نوشت: بخواب مامان جان. بخواب تنها دلخوشیم. بخواب شیرین عسلم. منو ببخش. دیگه آرزویى ندارم. دیگه هیچى نمى خوام از خدا. دیگه بى‌حس شدم. دیگه تموم شدم. فقط منتظرم که زودتر بیام پیشت. همین. این پست حواشی زیادی را در فضای مجازی داشت به طوری که علی ضیاء هم به این موضوع عکس‌العمل نشان داد. اما آنچه که معلوم است این بازیگر به گربه‌اش وابستگی زیادی داشت و از بین رفتن او تاثیر بدی را روی وی گذاشته بود.

وقتی که شهره لرستانی برای گربه‌اش زن گرفت!

شهره لرستانی درباره اینکه ازدواج نکرده، گفته است: ممکن است آدم در مقطعی فکر کند که چه خوب بود اگر راه دیگری را انتخاب کرده بودم و فرزند داشتم، اما این نهایتا ۱۰، ۱۵ دقیقه دوام دارد و من هم این را تجربه کرده‌ام، اما درنهایت به این نتیجه رسیده‌ام که همین راه، بهترین است. البته من خیلی هم تنها نیستم. چندین سال پیش یک گربه به خانه‌ام آوردم و بعد از مدتی برایش زن گرفتم و حالا ۷ گربه پرشین دارم که آن‌ها به اندازه کافی وقتم را می‌گیرند و مسئولیتم را زیاد کرده‌اند.

فرهاد آییش: گربه دارم، بچه ندارم!

فرهاد آییش در برنامه من و شما در پاسخ به این سوال که چرا هیچ‌وقت بچه دار نشده گفت: من گربه دارم و بچه ندارم! قبلا شعار می‌دادم که دلیلی ندارد با این شرایط یک نفر دیگر را هم به دنیا اضافه کنیم، اما حالا می‌گویم که من از مسئولیت می‌ترسم و شاید برای این باشد که هیچ‌گاه پدر نداشتم.

پانته‌آ بهرام: بچه ندارم دو تا گربه دارم

سال گذشته آرش ظلی پور در گفتگویی با پانته‌آ بهرام درباره اینکه آیا فرزندی دارد پرسید که بهرام اینگونه پاسخ داد: من بچه ندارم فقط دو تا گربه دارم! وی در انتها درخصوص مسئله ازدواج خود نیز گفت: بگذارید این مسئله جزئی از اسرار بماند!

بازیگرانی که به گربه علاقه دارند

در این بین بازیگرانی مثل بهنوش طباطبایی، بهرام رادان، نیوشا ضیغمی و علی اوجی به گربه علاقه خاصی دارند و هر چند وقت یکبار تصاویرشان را در اینستاگرام منتشر می‌کنند.